در ادامه همین مطلب  جدیدترین کدهای تخفیف اسنپ و تپسی بروزرسانی می شود با وارد کردن کد تخفیفSTLX40
 از %40 تخفیف اسنپ با سقف تخفیف 4 هزار تومان در اصفهان، شیراز، تبریز، ارومیه، رشت، ساری، بابل، بابلسر، شیراز، قائمشهر، لاهیجان، گرگان و نجف آباد بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است هر کاربر 5 بار می‌تواند از این کد تخفیف استفاده نماید.  

با وارد کردن کد تخفیف STLX25
 از %25 تخفیف اسنپ با سقف تخفیف 2500 تومان در اصفهان، شیراز، تبریز، ارومیه، رشت، ساری، بابل، بابلسر، شیراز، قائمشهر، لاهیجان، گرگان و نجف آباد بهره‌مند می‌شوید. لازم به ذکر است هر کاربر 5 بار می‌تواند از این کد تخفیف استفاده نماید. برای ورود به سامانه حمل و نقل هوشمند اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.


با وارد کردن کد تخفیف TAP30LI 
 تخفیف تپسی    20%مخصوص دانشگاه‌های اصفهان با وارد کردن کد تخفیف از %20 تخفیف تپسی مخصوص سفر رفت و برگشت به دانشگاه‌های اصفهان بهره‌مند می‌شوید. هر کاربر 6 بار می‌تواند از این کد تخفیف استفاده نماید.

با وارد کردن کد تخفیفTAP30-KHAYYAMUNI  
تخفیف تپسی  30%مخصوص سفر به دانشگاه خیام مشهد با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف تاکسی اینترنتی تپسی مخصوص سفر رفت و برگشت از دانشگاه خیام مشهد، بهره‌مند می‌شوید.

با وارد کردن کد تخفیفTAP30-FERDOWSIUNI 
تخفیف تپسی  30%مخصوص سفر به دانشگاه فردوسی مشهد با وارد کردن کد تخفیف از %30 تخفیف تاکسی اینترنتی تپسی مخصوص سفر رفت و برگشت از دانشگاه فردوسی مشهد، بهره‌مند می‌شوید